Välkommen med din fråga!

Annika Ruys Hagberg, förbundschef, 076-134 22 78, annika.ruys-hagberg@molndal.se

Johan Östlund, samverkanskoordinator Balder, 070-214 51 16, johan.ostlund@harryda.se

Camilla Worsley, samverkanskoordinator Balder,073-920 9637 Camilla.Worsley@partille.se

Karl Petersson, samverkanskoordinator Balder, 010-488 76 74, karl.petersson@arbetsformedlingen.se

Melina Myrbäck, biträdande förbundschef, 070-262 84 72, melina.myrback@molndal.se

Mattias Nocke, samverkanskoordinator Individsamverkansteamet, 0722-38 18 44, mattias.nocke@lerum.se

Danijela Pejinovic, samverkanskoordinator Balder, 0724-56 23 56, danijela.pejinovic@alingsas.se

Sofia Ekeram, samverkanskoordinator Balder, 070-9931021 Sofia.ekeram@partille.se

Frida Stranne-Stark, samverkanskoordinator Balder, 072-4697229, Frida.stranne-stark@arbetsformedlingen.se

Lena Cederstrand-Berg, samverkanskoordinator Individsamverkansteamet, 010-487 29 34, lena.cederstrand-berg@arbetsformedlingen.se

Jessica Herou, samverkanskoordinator Individsamverkansteamet Mölndal/Härryda, 073-622 92 14, jessica.herou@molndal.se

Lisa Karlholm, samordnare Individsamverkansteamet, 0722-37 99 30, lisa.karlholm@lerum.se

Ewa Michaelsen, leg arbetsterapeut, 010-486 16 65, ewa.michaelsen@arbetsformedlingen.se

Elisabeth Petersson, leg fysioterapeut, 031-315 23 75, elisabeth.petersson@molndal.se

Roya Havtash, Samordnare, Balder, 0704-677359, Roya.havtash@molndal.se

Anna-Karin Bergholtz, samverkanskoordinator Individsamverkansteamet, 010-487 30 45, anna-karin.bergholtz@arbetsformedlingen.se

Andréas Lindgren, samverkanskoordinator Balder, 0322-600586, andreas.lindgren@vargarda.se

Helen Hallner utredare Individsamverkansteamet, 010-1194945, helen.hallner@forsakringskassan.se